KONST / Litografier / Färglitografi 11565324

nr 1156 5324

Färglitografi

Sven Erik Johansson, 1978, signerad och daterad 61/310, motivet: 22x35 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 januari 2018
kl 18:56:31

22/1 17:02:51 1      Vinnande bud